תאונות אופנוע

תאונות אופנוע

לתאונות אופנוע ישנם מספר מאפיינים ייחודיים אשר הנסיון והידע הספיצפי של עורך הדין חשובים מאד בהם:

  • בדרך כלל האופנוען הנפגע הוא אדם צעיר בראשית חייו, אשר התאונה משנה לחלוטין את מסלול חייו ובאופן משמעותי ביותר, והדבר מצריך טיפול נכון על מנת שיוכר במלואו.
  • לעיתים אין לרוכב האופנוע ביטוח חובה בתוקף. במקרים אלה ניצב אתגר נוסף ומורכב בפני עורך הדין – לדאוג לפיצוי התובע והדבר אפשרי במקרים מסוימים.
  • בתאונות אופנוע קשות מאד כגון אסונות בהם נפטר הרוכב – קיימת לעיתים נכות נפשית של ההורים והמעגל הקרוב של בני המשפחה. על נכות בני המשפחה ניתן לקבל פיצוי נוסף במקרים רבים.
  • אחת הפגיעות הנפוצות בתאונות אופונע קשות הינה פגיעת ראש. לסוג זה של פגיעה ישנם מאפיינים ייחודיים וישנו צורך במומחיות ובקיאות על מנת להביא בפני בית המשפט את מלוא הנכות אשר נגרמה עקב פגיעת הראש. לעיתים, הסמפטומים של פגיעת הראש הם בעלי מאפיינים "התנהגותיים" ועל כן אין להן עקבות מספיקות בתיעוד הרפואי. הכוונה היא לקשיים קוגנטיביים, קשיי שפה וזכרון, שינויים במצב הרוח קשיי התמצאות, קשיי ניהול אשר נגרמים במקרים רבים בפגיעות ראש ובמקרים רבים הם אינם מופיעים בתיעוד הרפואי.

במשך השנים צבר המשרד ניסיון רב וייחודי, בניהול תביעות בגין פגיעה של רוכבי אופנוע ולווי משפחות של נפגעי תאונות אופנוע.

חשוב מאד כי תיקים בגין תאונות אופנוע קשות ילוו כבר בשלב מוקדם על ידי עורך דין המתמחה בתחום וזאת על מנת למנוע טעויות אשר יפגעו בתוצאה הסופית

המשרד נחל הצלחות רבות בייצוג של נפגעי תאונות אופנוע, ולקוחות המשרד זכו לקבל פיצויים גבוהים מאד אשר הגיעו בתיקים אחדים למליוני ש"ח.